O firmie

Na wrocławskim rynku działamy pod marką HOSSA HOUSE od 2010 r.

W skład naszej grupy wchodzą następujące spółki:

Spółka Hossa House specjalizuje się w realizacjach inwestycji mieszkaniowych jednorodzinnych, wielorodzinnych, usługowych oraz produkcyjnych, budując funkcjonalne segmenty mieszkalne, kameralne budynki wielorodzinne, wszechstronne budynki usługowe oraz nowoczesne hale magazynowe i produkcyjne.

Badając potrzeby naszych Klientów, zwróciliśmy uwagę na ograniczenia związane z mieszkaniem w typowych budynkach wielorodzinnych, wysokie i często zaporowe ceny wolnostojących domów jednorodzinnych oraz lokali użytkowych w budynkach biurowo-usługowych. Dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć ofertę dla naszych klientów poszukujących:

– segmentu mieszkalnego z funkcjonalnością domu jednorodzinnego w atrakcyjnej cenie

Oferujemy Państwu dwupoziomowe segmenty mieszkalne z przynależnym ogródkiem i garażem lub miejscem postojowym.

– lokali mieszkalnych w kameralnej zabudowie w cenie kawalerki w centrum

Oferujemy Państwu lokale mieszkalne z balkonem lub tarasem oraz miejscem postojowym.

– lokali usługowych jako dochodową inwestycja na przyszłość, która jest w stanie zapewnić długofalowe i stałe przychody.

Oferujemy Państwu lokale usługowe z doskonałą infrastrukturą komunikacyjną i szybkim dostępem do wszystkich części Wrocławia.

– nowoczesnych hal produkcyjnych, wykonanych z innowacyjnych materiałów

Oferujemy Państwu budowę hal produkcyjnych z wykorzystaniem własnych prefabrykatów betonowych

 

Wybieramy atrakcyjne lokalizacje dla naszych inwestycji, oddalone od miejskiego zgiełku ale dobrze skomunikowane z centrum miasta. W naszych projektach stawiamy na prostotę i funkcjonalność. Budujemy z zastosowaniem nowoczesnych technologii oraz sprawdzonych jakościowo materiałów.

Nasze doświadczenie i współpraca z partnerami ? renomowanymi firmami budowlanymi i producentami materiałów budowlanych, gwarantują odpowiednią jakość oddawanych inwestycji.