O firmie

Na wrocławskim rynku działamy pod marką HOSSA HOUSE od 2010 r.
Specjalizujemy się w realizacjach inwestycji mieszkaniowych jednorodzinnych, budując funkcjonalne segmenty mieszkalne, budujemy także budynki usługowe.

Badając potrzeby naszych Klientów, zwróciliśmy uwagę na ograniczenia związane z mieszkaniem w typowych budynkach wielorodzinnych oraz wysokie i często zaporowe ceny wolnostojących domów jednorodzinnych. Dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć ofertę, która połączy atrakcyjną cenę segmentu mieszkalnego z funkcjonalnością domu jednorodzinnego.
Oferujemy Państwu dwupoziomowe segmenty mieszkalne z przynależnym ogródkiem i garażem lub miejscem postojowym.

Wybieramy atrakcyjne lokalizacje dla naszych inwestycji, oddalone od miejskiego zgiełku ale dobrze skomunikowane z centrum miasta. W naszych projektach stawiamy na prostotę i funkcjonalność. Budujemy z zastosowaniem nowoczesnych technologii oraz sprawdzonych jakościowo materiałów.

Nasze doświadczenie i współpraca z partnerami – renomowanymi firmami budowlanymi i producentami materiałów budowlanych, gwarantują odpowiednią jakość oddawanych inwestycji.

Nasze inwestycje zapewniają odpowiednią przestrzeń życiową, której brakuje w typowych budynkach wielorodzinnych.

Oferujemy:

  • kameralne budynki w spokojnym sąsiedztwie
  • własny ogród do wyłącznego korzystania jako przedłużenie przestrzeni domowej
  • funkcjonalność i komfort domu w cenie mieszkania – dwupoziomowy segment z własnym ogródkiem i garażem lub miejscem postojowym
  • brak ograniczeń zabudowy wielorodzinnej (brak klatki schodowej, sąsiadów z „dołu” i z „góry”)